Računar HP DES 400 G9 Pro Mini I5-14500T 8GB512 DOS, A54WVETID EK000849893
Računar HP DES 400 G9 Pro Mini I5-14500T 8GB512 DOS, A54WVETID: EK000849893
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 99.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 78.790,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.813,00 din
HP DES 400 G9 Pro Mini I5-14500T 8GB512 DOS, A54WVET
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
HP DES 400 G9 Pro Mini I5-14500T 8GB512 DOS, A54WVET
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Brand | HP |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | 14500T |
| Brzina procesora | 4.4 GHz |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Memorija grafičke kartice | 0 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Napajanje (W) | 90 W |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Optička jedinica | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| WiFI ugrađen | Da |
| USB type C | 1 kom |
| USB 3.2 gen1 | 2 kom |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Naziv i vrsta robe | Računar HP DES 400 G9 Pro Mini I5-14500T 8GB512 DOS, A54WVET | |
| Tip i model | Desktop računari | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |