Računar MSG GAMER R5 a111 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GBID EK000849870
Računar MSG GAMER R5 a111 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GBID: EK000849870
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 131.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 6.388,00 din
Računar MSG GAMER R5 a111 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GB
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Računar MSG GAMER R5 a111 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GB
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Brand | MSGW |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | 5500 |
| Brzina procesora | 4.2 GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Memorija grafičke kartice | 8 GB |
| SSD 1 | 1 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Napajanje (W) | 650 W |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Optička jedinica | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| USB type C | 0 kom |
| USB 3.2 gen1 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Naziv i vrsta robe | Računar MSG GAMER R5 a111 5500/1x16GB/1TB/RTX5050 8GB | |
| Tip i model | Desktop računari | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |