Monitor 27 BENQ PD2705U, 4K UHD, IPS, 60Hz, 5ms, HDMI, DP, USB-CID EK000526999
Monitor 27 BENQ PD2705U, 4K UHD, IPS, 60Hz, 5ms, HDMI, DP, USB-CID: EK000526999
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 94.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.597,00 din
Ekran Veličina ekrana 27" Rezolucija 3.840 x 2.160
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran |
Veličina ekrana 27"
Rezolucija 3.840 x 2.160
Tip panela IPS
Pozadinsko osvetljenje LED
Odnos stranica 16:9
Nativni kontrast 1.200:1
Dinamički kontrast 20.000.000:1
Osvetljenje 250cd/m²
Odziv 5ms
Uglovi gledanja 178° horizontalni, 178° vertikalni
Vertikalno osvežavanje 60Hz
Paleta boja 1.07 milijardi boja
Ostalo Anti-glare
|
| Priključci / Slotovi | HDMI 2.0 x 2 DisplayPort 1.4 x 1 USB C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data) x 1 USB Type B (Upstream) x 2 USB C (Downstream) x 1 USB 3.2 (Downstream) x 3 |
| Fizičke karakteristike | Tilt, Swivel, Pivot, Podesivost po visini VESA 100mm x 100mm Masa 9.3kg |
| Dodatne funkcije | Ugrađeni zvučnici 2.5W x 2 Flicker-free, Low Blue Light, FreeSync |
| Garancija | 36 meseci |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | BenQ |
| Energetska klasa | G |
| Veličina ekrana | 27 " |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvežavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vreme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Osvetljenje [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Namena monitora | Office |
| Naziv i vrsta robe | Monitor 27 BENQ PD2705U, 4K UHD, IPS, 60Hz, 5ms, HDMI, DP, USB-C |
| Tip i model | Monitori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
