LAN Router TP-LINK Archer AX73 AX5400 WiFi6ID EK000829609
LAN Router TP-LINK Archer AX73 AX5400 WiFi6ID: EK000829609
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 18.960,30 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 918,00 din
Tip: Wireless Brzina protoka: do 5400Mbps Brzina protoka po segmen...
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip: | Wireless |
| Brzina protoka: | do 5400Mbps |
| Brzina protoka po segmentima: | 5 GHz: 4804 Mbps 2.4 GHz: 574 Mbps |
| Mesh tehnologija: | Da |
| Portovi: | 4x Gigabit LAN + 1x Gigabit WAN |
| Antena: | Eksterna |
| Broj antena: | 6 |
| Frekventni opseg: | Dual Band (2.4 GHz & 5 GHz) |
| Tipovi internet konekcije: | PPPoE, Dynamic IP, Static IP, PPTP, L2TP |
| Enkripcija: | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise |
| Operativna temperatura: | 0°C do 40°C |
| Dimenzije: | 272.5 × 147.2 × 49.2 mm |
| Brand | TP-Link |
| Naziv i vrsta robe | LAN Router TP-LINK Archer AX73 AX5400 WiFi6 | |
| Tip i model | Routeri | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |