Silverstone Server rack sliding rails RMS05-22ID EK000838174
Silverstone Server rack sliding rails RMS05-22ID: EK000838174
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 25.640,98 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.241,00 din
Tehnički detalji
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tehnički detalji | |
| Boja proizvoda: | Srebro |
| Maksimalni kapacitet težine: | 35 kg |
| Materijal: | Čelik |
| Kapacitet stalka: | 4U |
| Kompatibilnost: | SilverStone CS350 |
| Težina i dimenzije: | |
| Težina: | 2,8 kg |
| širina: | 611 mm |
| dubina: | 12,5 mm |
| visina: | 38 mm |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Silverstone |
| Naziv i vrsta robe | Silverstone Server rack sliding rails RMS05-22 | |
| Tip i model | Kućišta | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |