Procesor AMD Ryzen 7 5800X ,8C/16T, 3.80-4.70GHz 100-100000063WOFID EK000838334
Procesor AMD Ryzen 7 5800X ,8C/16T, 3.80-4.70GHz 100-100000063WOFID: EK000838334
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 24.849,98 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.203,00 din
AMD RYZEN 7 5800X 8 CORES 3.8GHZ (4.7GHZ) BOX OPIS
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
AMD RYZEN 7 5800X 8 CORES 3.8GHZ (4.7GHZ) BOX OPIS
| Klasa procesora | AMD® Ryzen™ 7 |
| Model | 5800X |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara | 16 |
| Radni takt | 3.8GHz |
| Turbo frekvencija | 4.7GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Keš memorija | 32MB L3 |
|
Cooler ne dolazi u kutiji |
|
Ostale karakteristike |
|
|
|
|
| Proces izrade | 7nm |
| TDP | 105W |
| Podržane tehnologije | AMD Ryzen™ Master Utility, AMD StoreMI Technology, AMD Zen Core Architecture, Ryzen VR-Ready, StoreMI Technology |
| Pakovanje | Box |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| TDP (W) | 105 W |
| Radni takt (GHz) | 3.8 GHz |
| L3 cache (MB) | 32 MB |
| L2 cache (MB) | 4 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AMD Ryzen 7 5800X ,8C/16T, 3.80-4.70GHz 100-100000063WOF |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |