Epson skener WorkForce DS-770II A4ID EK000529971
Epson skener WorkForce DS-770II A4ID: EK000529971
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 56.348,35 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.727,00 din
Boja: Bela Format: A4 skener Opis:
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Boja: | Bela |
| Format: | A4 skener |
| Opis: | • Advanced Colour Dropout / Enhance • RGB smanjenje boje • RGB poboljšanje boje • Full Zonal OCR |
| Tip skenera: | za dokumenta |
| Izvor svetla: | ReadyScan LED |
| Optička rezolucija: | do 600 x 600 dpi |
| Rezolucija opis: | Nativna rezolucija: 600 dpi x 600 dpi ADF: 215.9 mm x 6.096 mm |
| Brzina skeniranja: | Monohromatsko: 45 ppm (A4) U boji: 45 ppm (A4) |
| Dubina boja: | Izlaz: 24-bit kolor / 8-bit mono Ulaz: 30-bit kolor / 10-bit mono |
| Maksimalna veličina dokumenta: | A4 |
| Podržani formati skeniranja: | PDF, JPEG, TIFF, PDF/A |
| Konekcije: | 1 x USB 3.0 |
| Ostalo: | Ultrasonic Sensor Dvostrano skeniranje Kapacitet fioke: 100 listova (Automatic Document Feeder) |
| Dimenzije: | 29.6 x 17.6 x 16.9 cm |
| Masa: | 3.7 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8715946685946 |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Epson |
| Naziv i vrsta robe | Epson skener WorkForce DS-770II A4 | |
| Tip i model | Skeneri | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |