LENOVO Tab M10 FHD Plus (TB-X606X) 10.3" 4G LTE 4GB/64GB Iron Grey Metal caseID EK000427681
LENOVO Tab M10 FHD Plus (TB-X606X) 10.3" 4G LTE 4GB/64GB Iron Grey Metal caseID: EK000427681
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 26.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.306,00 din
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
| Ekran | 10.3 inca Full HD 1920x1200 pix, TDDI 330 nits |
| Procesor | MediaTek Helio P22T (8C, 4x A53 @2.3GHz + 4x A53 @1.8GHz) |
| Grafika | IMG PowerVR GE8320 GPU |
| Memorija | Radna memorija 4GB Skladisni kapacitet 64GB, microSD do 128GB |
| Softver | Android 9 Pie |
| Kamera | Prednja: 5MP fiksni fokus Zadnja: 8MP autofokus |
| Povezivanje | WiFi, BlueTooth , 4G/LTE , wifi direct |
| Audio | Dolby Atmos |
| Ostalo | GPS, Accelerometer (G) sensor - Hall sensor - Ambient light sensor (ALS) - Proximity (P) sensor |
| Baterija | 5000mAh |
| Fizicke karakteristike | Masa 460g |
| Tip proizvoda | Tablet računari |
| Brand | Lenovo |
| Veličina ekrana | 10.3 " |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Naziv i vrsta robe | LENOVO Tab M10 FHD Plus (TB-X606X) 10.3" 4G LTE 4GB/64GB Iron Grey Metal case |
| Tip i model | Tablet računari |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |