MS Energy električni trotinet e20 tamno sivi - OUTLETID ER000838357
- 92.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 51.320,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.484,00 din
Dostavljamo već od 03.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
OUTLET-Artikal je potpuno tehnički ispravan. Korišćen je isključivo kao izložbeni primerak, zbog čega se prodaje u outlet ponudi. Garancija 12 meseci u skladu sa članom 53 Zakona o zaštiti potrošača.
Nova e serija idealna je za sve one koji će svakodnevno koristiti trotinet. Snažna baterija, jaki motor s tri brzine vožnje i veće silikonsko gazište, pruža idealnu vožnju uz veću brzinu i domet do čak 70km. Veliki 10″ vazdušni točkovi, prednji i zadnji amortizer te prednja i zadnja disk kočnica, čine vožnju ugodnom bez potrebe čestog zaustavljanja na neravninama i preprekama uobičajenim na gradskim putevima. Električna zadnja kočnica prilikom kočenja vraća energiju u bateriju čime se ona puni, a čvrst i sklopiv mehanizam pruža mobilnost i jednostavnu upotrebu. Kada vožnja nije potrebna, preklopi trotinet i ponesi ga sa sobom!
| Materijal | Aluminijum |
| Okvir | Aluminijum |
| Veličina točkova | 10 "" |
| Motor (W) | 500 W |
| Baterija (Ah) | 18 Ah |
| Baterija (V) | 48 V |
| Max ugao uspona | 20 |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Vreme punjenja (h) | 7 h |
| Prednji točak | Pneumatik |
| Zadnji točak | Pneumatik |
| Kočnice | Zadnja disk kočnica |
| Suspenzija | Prednja+zadnja |
| Težina | 20 kg |
| Visina | 127.5 cm |
| Širina | 58 cm |
| Dužina | 117.5 cm |
"
| Brand | MS Energy |
| Naziv i vrsta robe | MS Energy električni trotinet e20 tamno sivi - OUTLET | |
| Tip i model | Fitness i vežbanje - oštećeno | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |