Xiaomi Redmi Watch 5, Silver pametni satID EK000788810
Xiaomi Redmi Watch 5, Silver pametni satID: EK000788810
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 19.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 12.290,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 595,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Veličina ekrana | 2.1 " |
| Rezolucija ekrana | 432 × 514 |
| Trajanje baterije (uobičajeno korišćenje) | do 24 dana |
| Trajanje baterije | Do 23 dana |
| Kapacitet baterije | 550 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| NFC | Ne |
| Masa | 33.5 g |
| Dubina | 11.3 mm |
| Širina | 47.5 mm |
| Visina | 41.1 mm |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi Redmi Watch 5, Silver pametni sat |
| Tip i model | Sportski pametni satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |